14 enterierët më të mirë të makinave gjatë vitit 2019

Mos i humb

Libania e shikon Kinën si SHBA-në, Arabët nuk pranojnë të ndihmojnë në krizë

Duke u përballur me një krizë ekonomike të përkeqësuar dhe me pak shanse që vendet arabe perëndimore ose të pasura me naftë...

Emërohet drejtuesi i ri në Kadastrën problematike të Vlorës

Kadastra e Vlorës ka tashmë në krye drejtorin e tetë brenda një viti. Kreu i agjencisë shtetërore të kadastrës Artan Lame prezantoi...

Kosovë: Qeveria Hoti nuk e miraton nismën e Kuvendit për parandalimin dhe luftimin e pandemisë COVID-19

Në mbledhjen e sotme të Qeverisë së Kosovës, kabineti qeveritar nuk ka miratuar nismën legjislative të iniciuar nga Kuvendi, për parandalimin dhe...

Mozaikët e Shën Sofisë mbulohen gjatë lutjeve me perde dhe lazer

Ish-bazilika e Shën-Sofisë tani një xhami pritet të ndryshojë teksa kanë nisur përgatitjet për t’u inauguruar nga besimtarët me lutjen e parë...

Enterieri i një makine është tepër i rëndësishëm dhe për këtë arsye prodhuesit i kushtojnë vëmendje të veçantë.

Makinat, ndonëse në pamje të jashtme duken shumë tërheqëse, është edhe enterieri i bredshëm që ndikon në pëlqyeshmerinë e klientëve, trasmeton lajmi.net.

Enterieri i makinave gjatë dekadave të fundit ka pasur një zhvillim të hovshëm, gjë që ka bërë që vlera e makinës te rritet.

Në fotot më poshtë gjenden llojet e enterierëve, të cilët janë konsideruar si më të mirët gjatë vitit 2019.

1.McLaren 720S

2. Ferrari 812 Superfast

3. Audi A8

4. Mercedes Beny S-Class

5. Lexus LC

6. Ram

Gladiator

8.Lincoln Avatar

9. Genesis G90

10. Honda Accord

11.Volvo V90

12. Rolls-Royce Phanton

13. Bentlez Continental GT

14. Mayda MX-5 Miata

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

BE: Nisni vaksnimin për gripin sezonal që tani në verë

Komision Europian ka këshilluar vendet anëtare të BE të nisin sa më shpejt vaksinimin për gripin sezonal të vjeshtës që tani në...

Me më shumë se 13 milion të infektuar në të gjithë botën, Amerika po mbyllet përsëri

Numri i rasteve të raportuara të infeksionit me koronavirus në botë tejkaloi 13 milion. Në vetëm pesë ditë, nga 8 korriku deri...

Në Rusi regjistrohen mbi 746 mijë raste infeksioni dhe më shumë se 11700 viktima Covid

Numri i rasteve me koronavirus deri më tani në Rusi është rritur në 746.369 ndërsa ai i të vdekurve në 11.770.

Iran, 199 vdekje nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Me 199 vdekjet e regjistruara gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi i ri (COVID-19) në Iran është rritur në 13.410 numri...

Kinë: Në ashensor gruaja pa simptoma Covid infekton 71 persona në 60 sekonda

Një grua asimptomatike në ashensor arriti të infektonte rreth shtatëdhjetë njerëz. Gruaja ishte kthyer nga Shtetet e Bashkuara dhe...