20 zogj ekzotikë që duket se vijnë nga një tjetër planet!

Mos i humb

Lukashenko i ‘pavdekshëm’, betohet për herë të 6-të si President i Bjellorusisë, ceremonia në fshehtësi pa asnjë njoftim

Aleksanëdr Lukashenko është betuar për herë të 6-të si President i Bjellorusisë. I cilësuar si ‘diktatori’ i fundit në...

Jeni prekur nga pandemia? Rama prezanton programin e nxitjes së punësimit dhe premton: Paga minimale do bëhet 30 mijë lekë. Taksa progresive

Kryeministri i vendit, Edi Rama prezantoi sot planin e nxitjes së punësimit në mbështetje të atyre që kanë mbetur të papunë gjatë...

Omani dhe Katari shënojnë viktima të reja nga COVID-19

Omani sot regjistroi 10 viktima si pasojë e koronavirusit (COVID-19) ndërsa Katari konfirmoi një vdekje nga pandemia. Ministria e...

Kim Jong-un bën veprimin e papritur, kërkon falje për vrasjen e një zyrtari jugkorean: Nuk duhej të kishtë ndodhur

Lideri verikorean, Kim Jong-un ka bërë një kërkimfalje të rrallë për vrasjen e një zyrtari të Koresë Jugore, është thënë në njoftimin...

Një larmishmëri e jashtëzakonshme speciesh, pupla të blerta, të kadifenjta ose të kuqërremta.

Karakteristika fizike nga më të paparashikueshmet dhe uniket, që do t’ju mrekullojnë. Në galerinë e mëposhtme të fotografive do të njiheni me 19 zogj nga vendet ekzotike…

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Gabimet Me Ushqimin Që Ju Dëmtojnë Mëlçinë – Zbuloni Çfarë Duhet Të Bëni

Ushqimet që hani, ato të duhura e ato të gabuara, kanë gjithmonë një ndikim të drejtpërdrejtë në shëndetin e mëlçisë.

Kinë/ Helmoi 25 fëmijë, edukatorja dënohet me vdekje

Një mësuese e kopshtit që helmoi 25 fëmijë, duke vrarë njërin prej tyre, pas një debati me një anëtar rival të stafit...

Qendra Europiane për Parandalimin dhe Kontrollin e Sëmundjeve shton edhe katër vende në ‘Listën e Kuqe’

Qendra Europiane për Parandalimin dhe Kontrollin e Sëmundjeve ka shtuar katër vende të tjera në listën e saj të kuqe të koronavirusit,...

SHBA, 20 milionë dollarë dëmshpërblim familjes së afrikano-amerikanit të vrarë

Familjes së William Green (43), afrikano-amerikani të cilin e vrau policia në Maryland, do t’i paguhet dëmshpërblim prej 20 milionë dollarësh.

iPhone 12: Adhuruesit e Apple do ta duan këtë edicion special – por ata do ta “urrejnë” çmimin e tij

iPhone 12 i ardhshëm nuk do të jetë i lehtë për tu blerë, me raportin e fundit që sugjeron se pajisja do...