Aksident i frikshëm/ Tetë makina të përfshira, shtatë të plagosur

Mos i humb

Policia jep detajet e shpërthimi i tritolit mes një lokali e hotelit të Ervin Matës

Policia jep detaje për shpërthimin e tritol, njgarje e ndodhur mbrëmë vonë në kryeqytet. Policia që ka nisur tashmë hetimet për ngjarjen,...

Kosovë : Janë rregjistruar 11 raste të reja me Covid-19 dhe 2 të shëruar në 24 orët e fundit.

NJËMBËDHJETË RASTE ME COVID-19 DHE DY TË SHËRUAR! Sot më 05 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

Tërshëre me çokollatë dhe banane

Po ju sjellim recetën e shkëlqyeshme për një kafjall pak më ndryshe, i cili njëherësh do t’ju ëmbëlsojë Përbërësit:

Si të ulet sheqeri pa ilaçe: Pesë receta nga mjekësia popullore!

Sheqeri i ngritur në organizëm është problem serioz mjekësor, i cili nuk bën të injorohet Sasia e ngritur e...

Një aksident zinxhir ka ndodhur në Bresje të Fushë-Kosovës, ku si pasojë kanë mbetur të lënduar shtatë persona.

Sipas informacioneve, në aksident janë përfshirë tetë vetura.

Zëdhënësi i Policisë Bajram Krasniqi, ka deklaruar se, ‘aksidenti ka ndodhur në dalje të Fushë Kosovës, drejtimi për Sllatinë në ora 17:25. Në aksident janë përfshirë tetë vetura dhe si pasojë e aksidentit, shtatë persona kanë pësuar lëndime”, ka thënë ai.

Në aksident janë përfshire tetë automjete duke përfshire edhe një autobus.

Policia e Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Lista me ushqimet e përditshme që treten shpejt dhe mbajnë trupin në formë

Humbja e peshës së tepërt mund të kthehet në një sfidë të vërtetë nëse nuk kujdeseni rreptësisht për ushqimet tuaja. Në shumë...

Nuk ka asnjë sekondë për humbje: Duhet menjëherë të veproni kështu nëse fëmija fillon të ngufatet!

Lodrat e imëta apo objektet të cilat vogëlushët i fusin në gojë janë shkaktare madje për vdekjen e një të tretës së...

Xiaomi Mi CC 10 vjen me një zmadhim optik 12x

Sipas informatave të reja, telefoni i mençur i radhës nga Xiaomi do të bëjë përshtypje me kamerën e tij.

Gjuha shqipe, një ndër gjuhët më të vështira për t’u mësuar nga të huajt

Përvetësimi i gjuhës shqipe është mjaft i vështirë dhe kërkon një sforcim të madh për ta mësuar. Ky është...

ISLAMI DHE MBROJTJA NGA SËMUNDJET

Dr. Amel Kurtishi Islami është një fe që e konsideron dhe e vlerëson shëndetin...