Aksident në Konispol, furgoni del nga rruga, një i vdekur

84
0

Një aksident rrugor ka ndodhur në jug të vendit, ndërsa ka humbur jetën një i moshuar.

Sipas raportimeve, aksidenti ka ndodhur në Konispol, ku një furgon ka dalë nga rruga, tek vendi i quajtur “Qafa e Hanit”.

Si pasojë e përplasjes së fortë, ka humbur jetën pasagjeri. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave dhe shkaqeve të aksidentit.

Aksidenti Konispol Furgon

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here