Aksident në Laç, përplasen dy mjete, 3 të plagosur nisen drejt Traumës

Mos i humb

Shukri Buja dënohet me dy vjet burg nga gjykata

Gjykata ka marrë vendim për Shukri Bujën, ish-kryetarin e Lipjanit të akuzuar për keqpërdorim të detyrës zyrtare. Buja, nga...

OFL iu çon formularin katër të dënuarve për terrorizëm: Keni 48 orë kohë…

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur sot në Tiranë, ku iu ka kërkuar 4 subjekteve të dënuar për terrorizëm, brenda dhe jashtë...

Konflikti në Mesdheun Lindor, Erdogan i “shtrin dorën” Mitsotakis por paralajmëron presidenten greke

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan, në një dalje publike ditën e sotme pas faljes të së premtes, është shprehur se Ankaraja është...

Pezullohet truproja i sekretarit britanik pasi la armën në avion

Një truprojë i cili po udhëtonte me sekretarin e Jashtëm të Britanisë së Madhe është pezulluar nga detyra pasi thuhet se la...

Një aksident rrugor me pasojë tre të plagosur është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Laç-Mamurras. “BalkanWeb” mëson se në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa policia dhe grupi hetimor kanë nisur menjëherë hetimet.

Ende nuk dihen shkaqet e përplasjes mes dy mjeteve. Të plagopsurit janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Traumës, ndërsa mësohet se dy prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Maskat transparente dhe ato me valvule, të rrezikshme për përhapjen e coronavirusit

Njerëzit që mbajnë maska plastike në fytyrë, ose edhe ato që janë të pajisura edhe me një valvul, mund të shpërndajnë spërkla...

Danimarka shtrin kufizimet antiCOVID-19 në të gjithë vendin! Rekord infeksionesh në Holandë

Danimarka do të shtrijë kufizimet antiCOVID-19, tashmë të vendosura në zonën e Kopenhagës, në të gjithë vendin dhe do të vendosë masa...

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga COVID-19 në Indi, Brazil dhe Meksikë

Për shkak të koronavirusit të ri (COVID-19) në 24 orët e fundit në Indi janë shënuar 1.247 vdekje, në Brazil 858, ndërsa...

Kryevirologu amerikan gati të vërë bast: Vaksina e sigurt në nëntor, por nuk përjashtohet edhe në tetor

Kryevirologu amerikan Anthony Fauci është gati të vërë bast për një vaksinë efektive që do të jetë gati në nëntor ose dhjetor...

Facebook akuzohet se “po i vëzhgon” përdoruesit e Instagram-it përmes kamerave

Facebook Inc. përsëri po paditet për gjoja spiunim në përdoruesit e Instagram, këtë herë përmes përdorimit të paautorizuar të kamerave të tyre...