Aksident në Lezhë-Milot, plagosen tre të rinj

Mos i humb

Numri i vdekjeve globale nga COVID-19 rritet në 16.559

Sipas shifrave të përpiluara nga Universiteti Johns Hopkins me qendër në SHBA, numri i përgjithshëm i vdekjeve nga pandemia e koronavirusit sot...

Francë, rritet në 1.331 numri i të vdekurve nga COVID-19

Numri i të vdekurve në Francë nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka shkuar në 1.331, pasi 231 persona kanë humbur jetën nga...

Të dhënat më të fundit nga Infektivi, 3 pacientë me COVID-19 në gjendje të rëndë

Ka shkuar në 146 numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri. Nga të dhënat më të fundit...

Rusi, humbjet në sektorin e turizmit mund të arrijnë mbi 470 milionë dollarë

Kryetarja e Shoqatës Ruse të Operatorëve Turistikë (ATOR), Maya Lomidze tha se sektori i turizmit rus mund të pësojë humbje prej 37...

Tre të rinj janë plagosur në një aksident të ndodhur në orët e para të së martës në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Informacionet paraprake bëjnë të ditur se në afërsi të një karburanti, drejtuesi i një Benzi ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Është dëmtuar vetë drejtuesi i mjetit, T.Ll dhe pasagjerja S. G, 17 vjeçe të cilët po marrin mjekim në spitalin e Lezhës. Ndërsa pasagjeri tjetër, A. R, 23 vjeç ndodhet në QSUT në Tiranë, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve te aksidentit.

Top Channel

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

SHBA, në 24 orët e fundit shënohen 410 vdekje të reja nga koronavirusi

Me 410 vdekje të reja të shënuara në 24 orët e fundit në SHBA ka arritur në 1.711 numri i të vdekurve...

Britani, arrin në 1.019 numri i të vdekurve nga COVID-19

Me 260 vdekje të reja të shënuara në një ditë në Britani të Madhe ka arritur në 1.019 numri i të vdekurve...

Maqedoni e Veriut, rritet në 4 numri i të vdekurve nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut konfirmoi vdekjen e 4 si pasojë e koronavirusit (Covid-19) në vend. “Mëngjesin...

Turqi, rritet në 108 numri i vdekjeve nga koronavirusi

Ministri turk i Shëndetësisë, Fahrettin Koca, ka konfirmuar 16 vdekje të reja nga koronavirusi në Turqi, me çka numri i përgjithshëm i...

Shkon në 91 numri i të prekurve me koronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka bërë të ditur se pas testimit të dytë edhe një person ka rezultuar pozitiv me virusin...