Home Shqipëria Ambasadorja Yuri Kim mbërrin në Kryesinë e Kuvendit, nis takimin me Taulant...

Ambasadorja Yuri Kim mbërrin në Kryesinë e Kuvendit, nis takimin me Taulant Ballën

36
0
SHARE

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar këtë paradite në Kryesinë e Kuvendit.

Ambasadorja Kim po zhvillon një takim me kreun e Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla.

Takimi sapo ka nisur, ndërsa më poshtë iu sjellim pamjet e para kur ambasadorja hyn në Kuvend dhe nis takimin me Ballën, ndërsa nuk dihen ende temat që do të diskutohen.

Ambasadorja Yuri kim po zhvillon takime me shumicën e politikanëve në vend, pas marrjes zyrtarisht të detyrës, në fund të muajit janar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here