0.6 C
zurich
Saturday, February 16, 2019
RADIO ISLAMEItalian Trulli
Ballina Autorët Postime nga rtvislam

rtvislam

29884 POSTIME 0 KOMENTET

Hoxhë Sulejman Rustemi, Tema: Fjala e butë është më e mirë...

Hoxhë Sulejman Rustemi, Tema: Fjala e butë është më e mirë se sadakaja! Klikoni në linkun e mëposhtëm: https://www.youtube.com/watch?v=1uw8BueEE6s&list=PLn6l9R1jXrJLyRYK0eHw_fWNUr-xxf7Gr&index=7

Hoxhë Enes Misimi, Tema: Sadaka është çdo e mirë!

Hoxhë Enes Misimi, Tema: Sadaka është çdo e mirë! Klikoni në linkun e mëposhtëm: https://www.youtube.com/watch?v=x7PMntGEkus&list=PLn6l9R1jXrJIbaoEVlbYZOIqOq5HLQzAD&index=7

Hoxhë Edvin Cela, Tema: Loti i nxehtë

Hoxhë Edvin Cela, Tema: Loti i nxehtë Klikoni në linkun e mëposhtëm: https://www.youtube.com/watch?v=TCHQrLQWU2k&index=7&list=PLn6l9R1jXrJKBgzxhmTq5mTltSFLPuJ9i

Druri është më i pisët se wc, nuk mjafton vetëm larja:...

Larja me ujë nuk është e mjaftueshme për të eliminuar mikrobet potencialisht vdekjeprurëse. Duke analizuar rezultatet e një sondazhi të porositur nga rrjeti britani “Sainsbury”,...

Shtrenjtohen buka, perimet dhe duhani!

Vetëm për muajin janar të këtij vitit janë ngritur çmimet e konsumit për 0.9 përqind krahasuar me muajin paraprak dhjetor të vitit të kaluar. Në...

Merrni vitaminat tuaja ditore me një gotë qumësht!

Produktet e qumështit janë çelës për çdo dietë dhe qumështi është më i konsumuari nga të gjithë, por është e rëndësishme të dini se...

Nintendo lanson edicionin e ri të lojës Tetris, ku secili lojtar...

Të gjithë e njohin lojën klasike Tetris, që luhet në mënyrë individuale dhe për një kohë të caktuar, duhet reduktuar sa më shumë shtresa. Por,...

OBSH lëshon alarmin: 50% më shumë raste fruthi në botë

Organizata Botërore e Shëndetësisë ka paralajmëruar se përpjekjet për të ndaluar përhapjen e fruthit po dështojnë me numrin e rasteve në të gjithë botën...

Maskat më të mira me kafe!

Kafeja është pija e preferuar për pothuajse të gjithë ne sapo të zgjohemi në mëngjes. Kafeina që ndodhet në kafe zgjon molekulat të quajtura adenosine...

Shenjat se vërtet jeni në depresion!

Ekspertët kanë treguar se cilat shenja janë indikatorët më të fortë të depresionit. Nëse i keni shumicën e tyre, atëherë është mirë të konsultoheni me...