Bashkia Krujë miraton buxhetin 2018, PD dhe LSI bojkotuan

53
0

Këshilli Bashkiak i Krujës ka kaluar buxhetin për vitin 2018, ndërsa këshilltarët e Partisë Demokratike dhe të Lëvizjes Socialiste për Integrim bojkotuan mbledhjen.

Nga 31 këshilltarë, buxheti për vitin 2018 ka kaluar me 20 vota pro.

“Ky buxhet është i përqendruar në përmirësimin e infrastrukturës rrugore. 20 investime për vitin 2018 në Krujë”, ka thënë përfaqësues të Bashkisë së Krujës./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here