Categories Archives: Bota

Suedia kritikon Trumpin.

Ministrja e Punëve të Jashtme të Suedisë, Margot Wallstrom dhe ish ministri i Punëve të Jashtme, Carl Bildt kritikuan presidentin e SHBA-ve Donald Trump i cili dje u takua me presidentin e Rusisë Vladimir Putin në kryeqytetin e Finlandës, Helsink ...