Te ndryshme

Lajme dt: 04.03.2020

https://youtu.be/FsLZ0dTTdB8

Lajme dt: 03.03.2020

https://youtu.be/VdnMxMEJp0I

Lajme dt: 03.03.2020

https://youtu.be/A8TT46afDhY

Lajme dt: 02.03.2020

https://youtu.be/K80Fc3KojmI

Lajme dt: 29.02.2020

https://youtu.be/Opd284ug2Z8

Lajme dt: 29.02.2020

https://youtu.be/emh6LmjyoPA

Lajme dt: 28.02.2020

https://youtu.be/hgsR1gr88k0

Lajme dt: 28.02.2020

https://youtu.be/XBwdHPKTiI4

Turqi, rritje me 42 për qind në regjistrimin e automjeteve në janar

Numri i regjistrimeve të automjeteve motorike në Turqi u rrit me 42.2 për qind krahasuar me vitin e kaluar, për të arritur...

Lajme dt: 27.02.2020

https://youtu.be/v5C2YgJZaPo

Të fundit

Këshilli Politik mblidhet sërish sot në orën 17:00

Takimi i radhës i grupit negociator për reformen zgjedhore do të zhvillohet sot në ora 17:00 tek Pallati Kongreseve.

Përmirësoni tretjen me vaj ulliri – 4 kura natyrale që mund t’i përgatisni në shtëpi

Problemet me stomakun , fryrja apo dhimbja e bakut janë simptoma që ju ndikojnë jetën e përditëshme. Këto probleme...

Vuçiç: Vendimi i Malit të Zi për kufijtë është politik

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se vendimi i Malit të Zi për të mos hapur kufijtë për qytetarët serbë është “politik”.

Policia e Shtetit mesazh të rëndësishëm qytetarëve: Ja çfarë lejohet nesër, jo lëvizje me makina

Policia e Shtetit njofton të gjithë qytetarët se nga dita e nesërme do të jenë të hapura të gjitha bizneset, si dhe...

​Mitrovicë, 18 ditë pa asnjë rast me Covid-19

Kryetari i komunës së Mitrovicës, Agim Bahtiri ka thënë se janë bërë 17 ditë prej kur kemi pasur rastin e fundit pozitiv...
- ISLAMSHOP.CH -