Categories Archives: Teknologji

Dalin pamjet e LG G7.

Smartfoni më i ri i avancuar i kompanisë LG do të quhet G7 dhe pritet të fillojë të shitet nga muaji prill i këtij viti. Tani, në internet është publikuar një fotografi e cila shfaq pamjen e këtij smartfoni të ri të LG-së. Duke u bazuar në ...

iPhone SE 2, me mbushje pa tela.

Raportimet e fundit thonë se modeli më i ri i Apple, iPhone SE 2 do të ketë anën e pasme nga xhami dhe do të vijë me mbushje pa tela. Apple ka përdorur xhamin për anën e pasme tek iPhone 8, iPhone 8 Plus dhe iPhone X, për të mundësuar mbushje ...