Ballina Shqipëria E paditi Bashën për shpifje, gjykata rrëzon kërkesë-padinë e Dakos

E paditi Bashën për shpifje, gjykata rrëzon kërkesë-padinë e Dakos

81
0

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar ditën e sotme kërkesë-padinë e kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dakos, ndaj kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Vangjush Dako kishte paditur për shpifje kryetarin e Partisë Demokratike për deklaratat që është kapur në përgjim duke bashkëpunuar me krimin e organizuar dhe se është nën hetim nga Krimet e Rënda./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here