Elvis Naçi dhuron 5 mijë euro për gruan që humbi fëmijën pas aksidentit, jeta e saj në rrezik!

160
0

22 vjeçarja që po lufton me jetë pasi u godit nga një kamionetë përderisa ishte duke ecur në trotuar ajo humbi foshnjën e vetë dhe ka nevojë për trajtim mjekësor jashtë Kosovës.

Për t’u shëruar ajo duhet transferuar në Tiranë apo Shkup, kësisoj ka nevojë edhe për mjete financiare.

Për të ndihmuar 22-vjeçaren teologu, nga Shqipëria Elvis Naçi, bashkë më fondacionin ‘Firdeus’ ata kanë dhuruar 5 mijë euro.

“Vëllezër dhe Motra kam folur me Familjaret e motres tone Taunita nga Kosova qe eshte aksidentuar rende, shpresat per jeten e saj jane rritur, ne ndihmuam 5 mije euro me Fondacionin Firdeus, ka nevoje per me shume, te behemi bashke te shpetojme nje jete! Zoti e sherofte sa me shpejte dhe Familjareve i dhente durim. Amin”, ka shkruar Naçi në llogariën e tij në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here