Fier: Gruaja hidhet nga kati i tetë, ndërron jetë në vend.

Mos i humb

SHBA-të ‘derdhin’ miliarda dollarë për vaksinën kundër Covid-19

Novavax Inc’, një nga kompanitë kryesorë farmaceutike që është në garë për të zhvilluar vaksinën për Covid-19, do të marrë 1.6 miliardë...

Francë: E ndaloi të hipte në autobuz pasi nuk mbante maskë, masakrohet për vdekje shoferi

Natë e dhunshme në Bayonne, në perëndim të Francës. Një shofer autobusi u sulmua mbrëmë nga një grup njerëzish, sepse kërkoi që...

Dialogu me mikun ateist

https://youtu.be/NtaJ5ekCscI Titulli: Dialogu me mikun ateistAutor: Dr. Mustafa MahmudPërkthyes: Nexhat Ibrahimi, Miftar Ajdini, Muhidin AhmetiRedaktor: Bujar VërbovciRedaktor...

Kosovë : Qeveria e konsideron të panevojshëm Projektligjin për Pandeminë, të iniciuar nga Vjosa Osmani

Kabineti Qeveritar e ka e ka cilësuar si të panevojshëm hartimin e ligjit për menaxhimin dhe parandalimin e pandemisë, inicimin e së...

Një grua 42-vjeçare është hedhur nga kati i tetë në Fier.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:35, te pallatet e banesave sociale të qytetit, saktësisht në lagjen “16 Prilli”.

E ndjera ka ndërruar jetë në vend, teksa ende nuk dihen shkaqet që e shtynë gruan drejt vetëvrasjes.

Sipas familjarëve, kjo shtetase është vetëhedhur nga tarraca, pasi ka pasur shenja depresioni.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po kryhen veprimet hetimore për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Erdoğan me video-mesazh do të marrë pjesë në programin përkujtimor të Gjenocidit të Srebrenicës

Presidenti i Turqisë Recep Tayyip Erdoğan, me anë të një video-mesazhi do të marrë pjesë në programin përkujtimor me rastin e 25...

Transporti publik: Veliaj na premtoi heqje taksash, pastaj na solli zarfin

Shoqata e Transportit Ndërqytetas ka dalë në një konferencë për media këtë të enjte, duke i kërkuar Bashkisë së Tiranës të heqë...

Hapet gara për rrugën “Milot-Fier” me koncension deri në 2024

Hapet gara e koncesionit për rrugën ‘Milot-Thumanë-Kashar-Fier’, kostoja koncensionare e të cilës përllogaritet të jetë 1.118 miliard euro, ndërsa kohëzgjarja e koncensionit...

Vetizolimi ka filluar, por sa po respektohet?

Vetëm disa ditë pasi filloi karantina e koronavirusit në Zvicër, gjithnjë e më shumë detaje po bëhen të qarta.

PD: Vjedhja 1.2 miliard euro me koncesionin Milot-Fier, 20 milionë euro për kilometër për rrugë dhe autostrada ekzistuese

PD ka reaguar përmes drejtorit të kabinetit, Dorian Teliti lidhur me koncesionin e fundit të qeverisë, atë të rrugës Milot-Fier. Në një...