Foto/ Merr flakë në ecje makina në Elbasan, ja si arriti të shpëtonte shoferi

Mos i humb

Prezantohen si policë, i marrin para menaxheres së një spitali në Prishtinë

Menaxherja e një spitali, ka raportuar se në banesën e saj kanë shkuar dy të panjohur dhe janë prezantuar si policë, të...

Trump: Industria komerciale e hapësirës është e ardhmja

Presidenti amerikan, Donald Trump ka përgëzuar Elon Musk për përmbushjen e një ëndrre dekadash. Sipas medieve të huaja, ai...

Tiranë : 7 të arrestuar, 3 procedohen për dhunë ndaj prindërve, drogë, armëmbajtje pa leje e të dehur në timon

Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Tiranë, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24...

Rusia gjen kurën ndaj Covid-19

Rusia ka aprovuar ilaçin e parë antigripal që ka rezultuar efikas kundër sëmundjes së koronavirusit. 60 mijë doza të...

Një makinë tip “Golf 4”, me targë AA 290 KN, në pronësi të shtetasit Enea Shtylla nga Elbasani, është përfshirë nga flakët në ecje, në një nga rrugët kryesore të qytetit.

Incidenti ka ndodhur rreth orës 6:30 të mëngjesit pranë selisë së degës së PD të Elbasanit. Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë shërbimet zjarrfikëse, që kanë izoluar flakët.

Nuk janë bërë të ditura shkaqet e përfshirjes së automjetit nga zjarri, por dyshohet se mund të ketë pasur ndonjë defekt në sistemin elektrik. Fatmirësisht, drejtuesi i mjetit nuk ka pësuar lëndime, pasi menjëherë sapo ka vërejtur shfaqjen e flakëve, ka ndaluar automjetit dhe ka dalë prej tij.

56510b44 8aa2 4fdb 946a 76e2552aafd1
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Facebook do ta sjellë së shpejti CatchUp, aplikacionin e ri vetëm për thirrje

New Product Experimentation Team ka bërë të ditur se do ta sjellë së shpejti, një aplikacion të ngjashëm me Houseparty, por vetëm...

Tërshëre me çokollatë dhe banane

Po ju sjellim recetën e shkëlqyeshme për një kafjall pak më ndryshe, i cili njëherësh do t’ju ëmbëlsojë Përbërësit:

Hormoni i stresit bllokon të mbajturit mend

Hormoni, të cilin e prodhon organizmi i njeriut kur është nën ndikimin e stresit, ndikon në humbjen e të mbajturit mend, kanë...

Nga koha tek jeta e përtejme, 10 mitet enigmatike universale që vazhdojnë të na magjepsin

Të gjithë ne kemi një dëshirë të brendshme, që kërkon përgjigje për pyetjet më themelore që shtron sot njeriu. Nga kemi ardhur?...

Tani mund të fshini postimet e vjetra në Facebook pa fshirë llogarinë tuaj!

Facebook ka lëshuar një veçori të re për t’ju lejuar të shihni gjithçka që keni postuar në platformën më të madhe të...