Fotot e Samsung Galaxy Note 20 zbulojnë një ndryshim radikal në dizajnin e tij

Mos i humb

Maqedoni: 123 persona të shëruar dhe 88 raste të reja me covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 973 teste, ndërsa janë regjistruar 88 raste të reja me...

KLP mblidhet on line, emërohet unanimisht si prokurore në SPAK, Manjola Kajana

Në kushtet e distancimit social, si rezultat i pandemisë COVID19, është mbajtur gjatë paradites së sotme përmes platformës on-line, mbledhja e 63-të...

Kuvendi në seancë plenare, dekreti i Presidentit dhe ligjet e parashikuara në rendin e ditës

Kuvendi zhvillon sot seancën plenare ku në rend të ditës është parashikuar diskutimi i 4 projektligjeve dhe një dekret i Presidentit të...

Basha : Ndryshimin nuk ka forcë ta ndalë askush!

Lideri i Partisë Demokratike, Lulzim Basha vjen me një mesazh të fortë, ndërsa i bën të qartë rivalit të tij politik, Edi...

Ne e dimë që Samsung Galaxy Note 20 po vjen, por një seri fotografish kanë zbuluar pak sesi mund të duket Note 20.

Imazhet janë nga Ice Universe. Këto foto konfirmojnë vërtetësinë e një rrjedhje të hershme të Note 20, gjithashtu nga Ice Universe. Ato gjithashtu konfirmojnë thashethemet e skajeve të sheshta që pritet ti ketë Note 20, transmeton Telegrafi.

Gjëja më emocionuese është sistemi i kamerës. Ekzistojnë tre lente të grumbulluara mbi njëra-tjetrën.

Pastaj ka hapësira për blic-in e kamerës dhe një sensor shtesë, i cili duket se do të jetë një sensor, i cili ndihmon në efekte më të mira për portrete.

Note 20 pritet të ketë një ekran 120Hz dhe mbështet rrjetin 5G.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosovë : Vdes një person nga Podujeva, shkak covid-19

Ka ndërruar jetë edhe një person i prekur me koronavirus. Bëhet fjalë për Ajfer Fetahun nga Podujeva, identitetin e...

Britania nuk rekomandon maska në zyra!

Ministri i Shëndetësisë në Britani, Matt Hancock, tha se qeveria nuk do të rekomandojë që njerëzit të vendosin maska në zyra, pas...

Gjermani janë regjistruar 534 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit.

Sipas të dhënave nga autoritetet gjermane, shifra e infektimeve ka kaluar numrin 200 mijë. Ndonëse është në mesin e...

Xhamia e Madhe në Kordobë me vite e hapur vetëm për ritet fetare katolike

Xhamia e Madhe e Kordobës, e ndërtuar nga viti 785 deri në 987, ishte xhamia më e madhe në Spanjë dhe një...

Zëdhënësja e KE: Thelbësore që marrëveshja e 5 qershorit për reformën zgjedhore në Shqipëri të ruhet

Zëdhënësja e Komisionit Europian Ana Pisonero i është bashkuar partnerëve ndërkombëtarë të Shqipërisë që bëjnë thirrje për miratimin dhe zbatimin e marrëveshjes...