Ballina Teknologji Google Maps do të tregojë gjendjen e baterisë suaj

Google Maps do të tregojë gjendjen e baterisë suaj

39
0

Google Maps shumë shpejt do të lejojë që përdoruesit e tij të shpërndajnë gjendjen e baterisë së tyre, në mënyrë që të afërmit dhe miqtë të mos tremben nëse papritur nuk u kthejnë më përgjigje.

Sigurisht që do të duhet pak kohë përpara se të merrni këtë “update” në telefonin tuaj dhe ende nuk është vendosur nëse do të futet apo jo në Google Maps.

Gjithsesi, do i bënte punë atyre që janë jashtë shtëpisë shumicën e kohës./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here