Gruaja dhe vajza 2 vjece ikin nga shtëpia, burri jep alarmin në polici: Kam humbur kontaktet me ta

Mos i humb

Bankat perëndimore transferojnë 2 trilionë dollarë para të pista

Për gati dy dekada, bankat më të mëdha globale kanë transferuar mbi dy trilionë dollarë pagesa, që ato besonin se ishin të...

Omani dhe Katari shënojnë viktima të reja nga COVID-19

Omani sot regjistroi 10 viktima si pasojë e koronavirusit (COVID-19) ndërsa Katari konfirmoi një vdekje nga pandemia. Ministria e...

Rekordi i rasteve me COVID-19 në Greqi, Athina i rikthehet Lock-Down nëse masat e reja nuk funksionojnë

Athina do t’i rikthehet Lock-Down në rast se masat që kanë hyrë në fuqi ditën e djeshme nuk funksionojnë.

Ligjet’, afat grupit të punës deri më 30 shtator për listat, Lita kërkon kohë për propozimet e opozitës

Në zbatim të vendimit të Komisionit Parlamentar për Çështjet Ligjore dhe Administratën Publike të datës 14 Shtator, sot u zhvillua mbledhja e...

Policia e Vlorës njofton se një burrë ka vënë alarmin në komisariat, pasi i ka ikur nga shtëpia, gruaja dhe vajza 2 vjece.

Burri tha se ka humbur kontaktet me familjarët, duke kërkuar ndihmë për rastin.

Njoftimi i policisë:

Vlorë, ditën e djeshme është paraqitur shtetasi R. D, i cili ka bërë kallëzim se në datën 08.08.2020, bashkëshortja e tij bashkë me vajzëm e tyre 2 vjeçare janë larguar nga banesa dhe nuk ka mundur të lidhet më me ta.

Po punohet për gjetjen e tyre.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kriza e koronavirusit/ Paralajmërimi i BE: Në disa shtete ka situatë më të keqe se në mars

EUROPË– Pandemia e koronavirusit ka krijuar një situatë shumë të vështirë që në fillim të këtij viti e duket se do të...

Republikanët sigurojnë votuesit amerikanë për tranzicion paqësor të pushtetit

Republikanët kanë reaguar me vendosmëri ndaj refuzimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për t’u deklaruar rreth transferimit të pushtetit në mënyrë paqësore...

EULEX në aksion, bastisen zyrat e OVL-UÇK

Policë të armatosur të EULEX janë parë teksa kanë hyrë në zyrat e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtrare të...

Paris, sulm me thikë pranë “Charlie Hebdo”, plagosen 4 persona

Një person i armatosur me thikë ka sulmuar disa persona mëngjesin e së premtes në vendin ku më parë ndodheshin zyrat e...

“Jam dakord me Ilir Metën”, reagon Rama: Sa mirë do kishte qenë sikur ta kishte mbrojtur Valbonën si Vjosën kur ishte zv.shef i qeverisë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir meta për Lumin Vjosë, ku ky i fundit theksoi se e ardhmja...