Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Gënjeshtrat!

Mos i humb

Hoti takon Ramën në Tiranë, pritet me nderime të larta shtetërore

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti po viziton sot Shqipërinë. Ai atje është pritur me nderime të larta shtetërore nga...

Brazili, Meksika dhe India shënojnë qindra viktima brenda 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë së Brazilit njoftoi se me 24.052 rastet e reja që janë regjistruar në 24 orët e fundit ka arritur...

Japoni, fillojnë provat klinike për vaksinën e parë të COVID-19

Sipas lajmit të agjencisë Kyodo, mësohet se vaksina e ADN-së e prodhuar nga kompania AnGes u aplikua tek 30 persona të shëndetshëm...

Autoriteti italian: Ka vatra të reja infeksionesh, por ato nuk janë shpërthime Covid

Mjeku-Profesor Italian Alberto Zangrillo, i spitalit San Raffaele në Milano, është optimist për tashmen dhe të ardhmen e pandemisë nga koronavirusi. Ai...

Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Gënjeshtrat!

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosovë : Vdesin edhe 6 persona në QKUK nga Covid-19

Qendra Klinike Universitare e Kosovës, përkatësisht klinikat e saj ku po trajtohen pacientët e prekur nga Covid-19 kanë njoftuar se gjatë ditës...

Hoti u bën thirrje grupeve parlamentare të mbajnë seancën për rishikim të buxhetit

Kryeministri Avdullah Hoti, u ka bërë thirrje grupeve parlamentare dhe deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të gjendet një formë për mbajtjen...

Eurostat: Në dy muaj 140 mijë viktima, të përqendruara në 50 rajone

Sipas ‘Eurostat’, në vetëm dy muaj janë regjistruar 140 mijë viktima nga infeksioni I koronavirusit, të gjitha të përqendruara kryesisht në 50...

Irani merr një vendimin ndryshe për maskat , 2500 infeksione të reja

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani deklaroi se të gjithë iranianët që nuk mbajnë maska, nuk do të kenë qasje në shërbimet shtetërore...

Australi, autoritetet fusin në karantinë 3000 banorë të Melburn-it

Përballë ringjalljes së infeksioneve të reja të shkaktuara nga Covid, në Melburn, në Australi, rreth 3000 persona i janë nënshtruar masave të...