Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Lindja e Muhamedit a.s

Mos i humb

Ka 13 vite që e bën! Njihuni me libanezin që ofron ushqim falas çdo ditë për të pastrehët

Një bukëpjekës bujarë ka ushqyer të pastrehët çdo ditë në këto 13 vitet e fundit. Chris Mansour, i cili...

Trump: Grenell do të vazhdojë angazhimin në dialogun Kosovë-Serbi

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka deklaruar se ambasadori Richard Grenell do të vazhdojë pozitën e të dërguarit...

Shifrat rriten frikshëm/ 4 të vdekur dhe 165 të prekur në Lombardi nga koronavirusi në Itali

Numri i vdekjeve nga koronavirusi në Itali tashmë ka shkuar në 4, pasi një i moshuar nga Bergamo, vdiq në spitalin Giovanni...

Shpërthen bombola e gazit në Kumanovë, 3 të vdekur

Të paktën 3 persona e kanë humbur jetën ndërsa 6 të tjerë janë lënduar pas shpërthimit të bombolës së gazit në fshatin...

Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Lindja e Muhamedit a.s

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

Arrat mund ta përmirësojnë kujtesën

Ngrënia e arrave mund ta përmirësojë performancën në testet e funksioneve kognitive, duke i përfshirë testet për kujtesën, përqendrimin dhe shpejtësinë e...

Një truk i cili ju garanton krepa më të buta

Falë këtij truku, gjithmonë do të gatuani krepa të shijshme! Nga receta standarde dallohet vetëm në mënyrën e shtimit...

LG V60 ThinQ 5G lansohet zyrtarisht me ekran të dyfishtë

LG kanë qenë të qëndrueshëm në shtytjen e aksesorit Dual Screen për mjaft kohë, pasi prodhuesi Korean nuk ka ende pajisje të...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike: Në Kosovë nuk ka koronavirus

Nga data tetë e këtij muaji deri më sot, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën rRT-PCR, janë testuar gjithsej...

Thaçi takohet me Pompeon, ja çfarë u bisedua

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është pritur në Departamentin Amerikan nga Sekretari i Shtetit, Mike Pompeo. Thaci ka treguar...