Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Omeri r.a: Mos ta harrojmë vëllaun edhe nëse rrëshqet!

Mos i humb

Kinë, arrin në 3.300 numri i të vdekurve nga Covid-19

Në Kinë është rritur në 3.300 numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (Covid-19). Siç njofton agjencia e...

Turqia dërgon një avion ushtarak me ndihma mjekësore për Spanjën dhe Italinë

Me qëllim luftën kundër koronavirusit të ri (COVID-19), Turqia dërgon produkte të ndihmës mjekësore Italisë dhe Spanjës, (AA). Nga...

Kosovë, me një rast të ri, rritet në 126 numri i të infektuarve me COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka njoftuar edhe për një rast të diagnostikuar pozitiv me koronavirusin e ri (COVID-19),...

Britani, rritet në 2.352 numri i të vdekurve nga COVID-19

Numri i të vdekurve nga pandemia e koronavirusit të ri (COVID-19) në Britani ka shkuar në mbi 2.300 me një rritje rekord...

Hoxhë Halil Avdulli, Tema: Omeri r.a: Mos ta harrojmë vëllaun edhe nëse rrëshqet!

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Itali, konfirmohen 681 vdekje të reja nga COVID-19

Italia ka raportuar 681 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar në 15.362 numrin e përgjithshëm të vdekjeve...

Apeli i ri i IKShP-së: E kemi ende situatën nën kontroll, ju lutem rrini në shtëpi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka lëshuar një apel tjetër sa i përket gjendjes me koronavirusin në Kosovë, specifikisht respektimit të masave...

Kosova me më së paku të prekur me Covid-19 në rajon, prin Serbia

Republika e Kosovës po del të jetë vendi me më së paku persona të infektuar më koronavirus në rajon.

Publikohet një sondazh që Vetëvendosjes e vë të parën me 52%

Nga Vetëvendosje po janë shumë optimistë sa i përket mundësisë së organizimit të zgjedhjeve të reja, dhe rezultatit që do të merrte...

Vdes në punë saldatori i pusit të naftës në Kuçovë, arrestohet shefi i ndërmarrjes

Një saldator i moshës 60-vjeçare ka humbur jetën ditën e djeshme teska punonte në një pus nafte në Kuçovë.