Hoxhë Husamedin Abazi, Tema: Çka pas fjalëve?

Mos i humb

SHBA sanksionon grupin energjitik rus Rosneft për shkelje të embargos ndaj Venezuelës

Administrata e Doland Trump ka vendosur sanksione ndaj degës tregtare të kompanisë ruse të naftës Rosneft, për transportim të naftës së Venezuelës...

A e dini cila ka qenë fotografia e parë e postuar në Instagram?

Rrjeti social më i përdorur në botë, Instagram, u lançua më 6 tetor të vitit 2010. Bashkëthemeluesit e aplikacionit,...

Po ikin të gjithë! Serbia ndalon largimin e infermierëve

Serbia ka ndërprerë papritur dërgimin e infermierëve në Gjermani, njoftoi gazeta gjermane “Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Sipas përllogaritjeve ende mungojnë...

Jep dorëheqje kryeministri i Malajzisë, Mahathir Muhammed

Kryeministri i Malajzisë, Mahathir Muhammed, ka deponuar dorëheqjen e tij deri te mbreti i vendit, kanë bërë të ditur nga zyra e...

Hoxhë Husamedin Abazi, Tema: Çka pas fjalëve?

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

Jemi futur në tre Muajt E Bekuar, Ndërsa Më 27 Shkurt Është Nata E Regaibit

Sipas kalenderit tonë, të përgatitur nga Unioni i Bashkësive Islame Shqiptare në Zvicër, hyrja e tre muajve të dalluar fillon nesër, gjegjësisht...

Koronavirusi/ Shtohen masat në pikën doganore të Kapshticës

Në një kohë kur koronavirusi duket se po përfshin me shpejtësi mbarë globin, një shtim masash vihet re në Kapshticë.

Greva e urisë në Ballsh, një prej naftëtarëve dërgohet në spital

Sot, në ditën e dhjetë të grevës së urisë së naftëtarëve të Ballshit, këta të fundit rezufojnë shërbimin mjekësor.

Zjarr në një vilë 4-katëshe në Berat

Një zjarr ka rënë në një ndërtesë 4-katëshe në Berat. Banesa e shtetasit Nuri Hibro, që ndodhet prapa bashkisë së qytetit,në lagjen...

Turqia fiton 32 milionë dollarë nga urat dhe rrugët në janar

Turqia fitoi mbi 189,5 milionë lira (rreth 32 milionë dollarë) nga tarifat në janar, tregojnë shifrat zyrtare (AA). Ura...