Humb jetën në Durrës një 10-vjeçar nga Kosova

Mos i humb

Miratohen në parim ndryshimet kushtetuese, nisma e PS dhe Murrizit do bashkohet për t’u shqyrtuar

Pas shumë debateve mes përfaqësuesve të partive, në Komisionin e Ligjeve të mbajtur ditën e sotme është arritur një dakordësi në lidhje...

Kryemadhi: Të gjithë duhet t’i japim forca drejt 25 prillit, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve

Përmes një statusi në Facebook, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndal vëmendjen në datën 25 prill, ditë kur shqiptarët janë thirrur për...

Regjistrohen 3 raste të reja me koronavirus në Gjirokastër, mes tyre një nxënës shkolle

Raste të reja me koronavirus shfaqen në Gjirokastër. Tre raste me u raportuan gjatë këtyre 24 orëve, ndërsa bëhet...

Nëna denoncoi pas sjelljes së vajzës/ Njerku abuzon me 14-vjeçaren në Durrës, pritet ekspertiza

Detaje të reja zbulohen nga ngjarja në Durrës ku një 39-vjeçar dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të mitur që...

Një i mitur ka humbur jetën në Durrës.

Mësohet se sot, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Samsung Galaxy A72 vjen me 5 kamera

Telefoni inteligjent i mesëm do të marrë një tele-kamerë shtesë me zmadhim optik 3x. Samsung supozohet të instalojë një...

Bruksel, punonjësit e transportit publik në grevë

Në Bruksel ka filluar greva njëditore e punonjësve të transportit publik (AA). Greva ka ndikuar negativisht ndaj qytetarëve që...

Tensioni i ashpër Greqi-Turqi, Pompeo takime me zyrtarët e lartë në Selanik: Çështjet e kufijve detarë duhen zgjidhur …

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, zhvilloi të hënën bisedime me homologun e tij grek Nikos Dendias në një kohë tensionesh mes...

Maqedonia e Veriut drejt hapjes së kufijve pa kushte, pritet vendimi nga qeveria

Maqedonia e Veriut pritet të hapë kufijtë e saj pa tampon të detyrueshëm. Me rënien e rasteve të COVID-19 ditët e fundit,...

Studimi: Si ndikojnë kafshët në shëndetin e njeriut

Kafshët mund të kontribuojnë në përmirësimin e shëndetit. Një studim i ri i kryer nga Universiteti i Leeds në bashkëpunim me Western...