Humb jetën nga koronavirusi, përgjegjësi i qarkullimit rrugor në Shkodër

Mos i humb

Lukashenko i ‘pavdekshëm’, betohet për herë të 6-të si President i Bjellorusisë, ceremonia në fshehtësi pa asnjë njoftim

Aleksanëdr Lukashenko është betuar për herë të 6-të si President i Bjellorusisë. I cilësuar si ‘diktatori’ i fundit në...

Rikthehen protestat e naftëtarëve në Ballsh/ Paralajmërojnë grevë urie: Nuk na pret njeri, jemi në mes të katër rrugëve

Janë rikthyer protestat e naftëtarëve në Ballsh, përpara uzinës së qytetit. Naftëtarët kanë paralajmëruar grevë urie. Ata shprehhen se...

Tribunali Special kryen arrestimin e parë, EULEX vë në pranga ish-shefin e inteligjencës së FSK-së dhe ish-komandantin e UÇK-së

Salih Mustafa, ish-shef i inteligjencës së FSK-së dhe ish-eprori i UÇK-së në zonën Operative të Llapit, i cili e ka drejtuar njësitin...

Dhunimi i vajzës 18-muajshe, pronari i kopshtit: Nëse e kam rrahur, më dënoni 20 vite. Pse i dhashë nënës 50 mijë lekë

Pronari i kopshtit privat në Durrës, ku një nënë ka denoncuar në polici se vajza e saj e mitur është dhunuar në...

Humb jetën nga Covid-19 një efektiv i policisë. Sipas burimeve Safet Morina, me detyrë përgjegjës i qarkullimit rrugor në Policinë e Shkodrës nuk ka mundur të fitojë betejën me COVID-19.

Ai ndodhej në spital i intubuar dhe nuk ia ka dalë të mposhtë këtë sëmundje. Lajmin e kanë konfirmuar edhe kolegë të tij me mesazhe në rrjetet sociale.

Morina e mbante këtë detyrë prej vitesh. Ai ishte babai i 4 vajzave.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kriza e koronavirusit/ Paralajmërimi i BE: Në disa shtete ka situatë më të keqe se në mars

EUROPË– Pandemia e koronavirusit ka krijuar një situatë shumë të vështirë që në fillim të këtij viti e duket se do të...

Republikanët sigurojnë votuesit amerikanë për tranzicion paqësor të pushtetit

Republikanët kanë reaguar me vendosmëri ndaj refuzimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për t’u deklaruar rreth transferimit të pushtetit në mënyrë paqësore...

EULEX në aksion, bastisen zyrat e OVL-UÇK

Policë të armatosur të EULEX janë parë teksa kanë hyrë në zyrat e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtrare të...

Paris, sulm me thikë pranë “Charlie Hebdo”, plagosen 4 persona

Një person i armatosur me thikë ka sulmuar disa persona mëngjesin e së premtes në vendin ku më parë ndodheshin zyrat e...

“Jam dakord me Ilir Metën”, reagon Rama: Sa mirë do kishte qenë sikur ta kishte mbrojtur Valbonën si Vjosën kur ishte zv.shef i qeverisë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir meta për Lumin Vjosë, ku ky i fundit theksoi se e ardhmja...