“Kremi i farës së zezë Hamani”

Mos i humb

‘Shi’ merimangash në Australi, pemët e parqet mbulohen nga rrjetat e tyre

Merimangat në Australi duket sikur bien nga qielli teksa kanë pushtuar qytetin. Në këto foto shohim se qyteti Goulburn në Australi është...

Meta kujton Havzi Nelën: Litari që i shteri frymën martirit të fjalës së lirë s’mund të vrasë demokracinë!

Presidenti Ilir Meta ka kujtuar sot në 32 vjetorin e varjes së tij, poetin disident Havzi Nela. Sipas tij,...

Policia i prish planin shpërndarësit të heroinës i arreston

Policia e Tiranës ka arrestuar një 31-vjecar, pasi akuzohet se shpërndante lëndë narkotike në kryeqytet. Uniformat blu kanë informuar...

Në përvjetorin e Marrëveshjes së Ohrit synohet që partitë shqiptare në Maqedoni të ulen në një tryezë

Të enjten e 13 gushtit kur bëhen 19 vite nga Marrëveshja e Ohrit, kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Krem i farës së zezë Hamani

Për largimin e dhimbjeve, lëkurë të shëndetshme dhe masazh të pjesësshëm dhe tërësor të trupit. Për një lëkurë të shëndetshme.

Një krem me përbërës natyral dhe kurues i jashtzakonshëm

Një një krem special për pastrimin e lëkurës tuja.

Efektet e kremit janë të menjëhershme pas masazhit.

Nëse e ndjeni se lëkura juaj ka nevojë per trajtim atëherë përdorni

“Kremi i farës së zezë Hamani”

Kremi i farës së zezë për masazh, kremi që i duhet lëkurës suaj.

Për më shumë:

Adresa: Fondacioni i Rinisë Islame Seebacherstrasse 67, 8052 Cyrih Zvicër

Tel +41 (0) 43 300 16 70 Mobile +41 (0) 79 469 50 36

www.islamischen.ch porositeni duke klikuar ketu: http://islamischen.ch/shop/albanisch/…

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Presidenti i Filipineve ofron të injektohet me vaksinën ruse kundër COVID-19

Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, ka ofruar që të jetë personi i parë që injektohet me vaksinën e Rusisë kundër koronavirusit të...

Tre tanke izraelite shkelin kufirin libanez

Tre tanke izraelite kaluan gardhin teknik që ndan Libanin nga Izraeli, transmeton (AA). Agjencia zyrtare libaneze e lajmeve raportoi...

Mbi 2.000 të arrestuar në ditën e dytë të protestave në Bjellorusi

Zëdhënësja e Ministrisë së Brendshme të Bjellorusisë, Olga Çemodanova, njoftoi se janë arrestuar mbi 2.000 persona në ditën e dytë të protestave...

BE thirrje për dialog në Mesdheun Lindor

Zëdhënësi i Komisionit të Bashkimit Evropian (BE) Peter Stano, theksoi se është e nevojshme të ketë sjellje që përputhen me fqinjësinë e...

Maqedoni e Veriut, shkon në mbi 12.000 numri i rasteve me COVID-19

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 141 raste të tjera të koronavirusit të ri (COVID-19), duke e çuar...