“Kremi i farës së zezë Hamani”

175
0

Krem i farës së zezë Hamani

Për largimin e dhimbjeve, lëkurë të shëndetshme dhe masazh të pjesësshëm dhe tërësor të trupit. Për një lëkurë të shëndetshme.

Një krem me përbërës natyral dhe kurues i jashtzakonshëm

Një një krem special për pastrimin e lëkurës tuja.

Efektet e kremit janë të menjëhershme pas masazhit.

Nëse e ndjeni se lëkura juaj ka nevojë per trajtim atëherë përdorni

“Kremi i farës së zezë Hamani”

Kremi i farës së zezë për masazh, kremi që i duhet lëkurës suaj.

Për më shumë:

Adresa: Fondacioni i Rinisë Islame Seebacherstrasse 67, 8052 Cyrih Zvicër

Tel +41 (0) 43 300 16 70 Mobile +41 (0) 79 469 50 36

www.islamischen.ch porositeni duke klikuar ketu: http://islamischen.ch/shop/albanisch/…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here