Kryeministri i ri pakistanez në foto me gruan e tij me nikab

Mos i humb

Lulzim Basha mbledh aleatët në selinë e PD, dy ditë para se afati i Reformës Zgjedhore të mbarojë

Kreu i PD, Lulzim Basha mbledh sot në orën 12:30 aleatët e PD për Reformën Zgjedhore e cila tashmë orët po i...

Në mars- prill patëm 38 mijë të pushuar, të gjithë këta do e përfitojnë pagën 40 mijë lekë me apo pa aplikim

Drejtoresha e Përgjithshme e Tatimeve, Delina Ibrahimaj ka bërë me dije se në mars- prill Shqipëria pati 38 mijë të papunë nga...

Kina, gati fluturimet charter me 8 vende, përfshirë Italinë e shkatërruar nga virusi

Në kohën kur bota ende nuk e ka marrë veten nga virusi vdekjeprurës i përhapur prej saj, Kina po kërkon zhbllokimin e...

Borell “ i bie” Kinës: BE-ja, strategji më të fuqishme kundër saj!

Përfaqësuesi i Lartë i Bashkimit Europian për Politikën e Jashtme dhe të Sigurisë, Josep Borrell i bëri thirrje bllokut të zbatojë një...

Imran Khan u betua të shtunën si kryeministri i 22-të i Pakistanit.

Megjithatë, duke gjykuar nga vëmendja e medias, ylli i këtij zhvillimi politik ishte gruaja e tij, Bushra Manik.

Ajo u shfaq në një hixhab të bardhë dhe një fytyrë të mbuluar, ose ndryshe nikab.

Bushra Manica u martua me Imran Khana shkurtin e kaluar. /tesheshi.com/

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosovë : Janë rregjistruar 13 raste të reja me COVID-19

TREMBËDHJETË RASTE ME COVID-19 DHE DY TË SHËRUAR! Sot më 31 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në...

Qeveria shfuqizon vendimet e mëparshme: Hapen çerdhet, kafiteritë, kufijtë e qendrat tregtare

Qeveria në detyrë ka zhvilluar sot mbledhjen e radhës, ku ndërmorën vendimin që t’i shfuqizojnë disa nga vendimet që kishin ndërmarrë në...

Rusia regjistroi një rritje të re të rasteve me koronavirus

Për herë të parë që nga 23 maji, rastet e reja shkuan në mbi 9 mijë, pasi 9.268 person rezultuan pozitivë me...

Koronavirusi, Maqedonia e Veriut zgjat gjendjen e jashtëzakonshme

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, shpalli gjendje të re të jashtëzakonshme për 14 ditë për shkak të krizës së krijuar...

Rama për ”Le Monde”: Informacioni i cunguar pashmangshmërisht shndërrohet në një gënjeshtër të madhe

Prishja e ndërtesës së vjetër dhe të shkatërruar të Teatrit Kombëtar, në zemër të Tiranës, për t’u zëvendësuar nga një ndërtesë e...