Kryeministri i ri pakistanez në foto me gruan e tij me nikab

150
0

Imran Khan u betua të shtunën si kryeministri i 22-të i Pakistanit.

Megjithatë, duke gjykuar nga vëmendja e medias, ylli i këtij zhvillimi politik ishte gruaja e tij, Bushra Manik.

Ajo u shfaq në një hixhab të bardhë dhe një fytyrë të mbuluar, ose ndryshe nikab.

Bushra Manica u martua me Imran Khana shkurtin e kaluar. /tesheshi.com/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here