Lleshaj i përgjigjet Bashës: I pandehur i shumëfishtë, ke degraduar!

Mos i humb

Dilemat e ngritura nga shkarkimet e Qeverisë Kurti

Qeveria e koalicionit të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës ka nisur punën me shfuqizimin e vendimeve të qeverive paraprake si...

Libi, zjarr në aeroportin Mitiga për shkak të sulmeve nga milicët e Haftarit

Një hangar në aeroportin Mitiga të Tripolit është përfshirë nga flakët si pasojë e sulmeve nga milicët e Khalifa Haftar, liderit të...

Britania ndërmerr hapa për ndalimin e dy grupeve terroriste të krahut të djathtë

Parlamenti i Britanisë së Madhe të hënën ndërmori hapa, me çka anëtarësimi në dy grupet terroriste të krahut të djathtë llogaritet i...

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Menjëherë pasi kreu demokrat Lulzim Basha mbajti konferencë për mediat, ku hodhi akuza edhe në drejtim të ministrit të Brendshëm Sandër Lleshit, duke thënë se numri një i Ministrisë së Brendshme duhet të jetë në burg.

Pas kësaj, ka reaguar Lleshaj. Ai thotë se Basha është një i pandehur i shumëfishtë që ka degraduar.

Statusi i Lleshajt:

Lulzim Basha vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, Policisë etj.

Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin.

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Fërgesë e Ngrohtë me Gjizë e Hudhra

Fërgesa është padyshim një nga traditat më të hershme të kuzhinës shqiptare. E gatuar në mënyra të ndryshme në...

Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Fjala është për omëletën e shpejtë nga të bardhët e vezëve, përgatitja e së cilës zgjat afro dhjetë minuta

Huawei ka prezantuar P40 Lite në heshtje dhe fshehtësi

Huawei do të prezantojë serinë e saj të re P40 në Paris më 26 mars. Sidoqoftë, Huawei po sjell tashmë P40 Lite...

“Përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por bashkësisë ndërkombëtare”

Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë porositi se përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por tërë bashkësisë ndërkombëtare...