Merkel: Gjermania do të organizojë konferencën mbi Libinë në Berlin të dielën

55
0

Zyra e kancelares Angela Merkel: Gjermania do të organizojë konferencën mbi Libinë në Berlin të dielën.
Gjermania fton qeverinë libiane të njohur nga OKB-ja dhe komandantin Haftar për bisedime të dielën në Berlin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here