Ballina Shqipëria Meta: Fëmijët e Çorovodës meritojnë të ëndërrojnë si fëmijët e Tiranës

Meta: Fëmijët e Çorovodës meritojnë të ëndërrojnë si fëmijët e Tiranës

28
0

Kreu i shtetit Ilir Meta është ndalur në qytetin e Çorovodës ku ka marr pjesë në inaugurimin e kopshjtit të rikonstruktuar me fondet e shtetit të Kuvajtit.

“Kopsht plot ngjyra si ëndrrat e fëmijëve të Çorovodës. Fëmijët e Çorovodës meritojnë të ëndërrojnë njësoj si fëmijët e Tiranës”, tha Meta.

I pranishëm në ceremoni ishte dhe ambasadori i Kuvajtit, Fayez Mishari Al-Jassim./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here