“Mjekësia e të Dërguarit a.s.” Sëmundjet trupore të njeriut

Mos i humb

Sulm i armatosur në SHBA, 7 të vdekur

Sipas të dhënave paraprake njoftohet se 7 persona kanë humbur jetën si pasojë e një sulmi të armatosur në qytetin Milwaukee në...

Opozitarët e moderuar rimarrin nën kontroll rajonin strategjik Saraqib të Idlibit

Provinca Saraqib që ndodhet në një pikë strategjike ku bashkohen rrugët tokësore M4 dhe M5 në rajonin e deeskalimit në Idlib të...

Në mbështetje të grevistëve/ Protestojnë punëtorë të rafinerisë në Ballsh, u bashkohen edhe minatorë nga Bulqiza

Qindra punëtorë të rafinerisë së naftës në Ballsh po protestojnë në mbështetje të grevistëve të urisë, për pagat e munguara prej 4...

SHBA mesazh ngushëllimi dhe mbështetjeje Turqisë për Idlibin

Në një deklaratë nga Departamenti Amerikan i Shtetit, qeverisë turke i shprehen ngushëllimet për dëshmorët e rënë në Idlib, duke iu shprehur...

“Mjekësia e të Dërguarit a.s.” Sëmundjet trupore të njeriut

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Fërgesë e Ngrohtë me Gjizë e Hudhra

Fërgesa është padyshim një nga traditat më të hershme të kuzhinës shqiptare. E gatuar në mënyra të ndryshme në...

Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Fjala është për omëletën e shpejtë nga të bardhët e vezëve, përgatitja e së cilës zgjat afro dhjetë minuta

Huawei ka prezantuar P40 Lite në heshtje dhe fshehtësi

Huawei do të prezantojë serinë e saj të re P40 në Paris më 26 mars. Sidoqoftë, Huawei po sjell tashmë P40 Lite...

“Përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por bashkësisë ndërkombëtare”

Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë porositi se përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por tërë bashkësisë ndërkombëtare...