Muhamed Sytari – Kur robërit e mi të pyesin për mua unë jam afër!

Mos i humb

Skënder Brataj thirrje të fortë shqiptarëve: Jeta është e pakthyeshme.

Teksa vendi ynë po përballet me shifra të larta të të prekurve me COVID-19, shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj vjen me...

Britania e Madhe- Rriten rastet e reja, qeveria rivendos izolimin në Leicester

Siç edhe ekzistonte frika, qeveria britanike ka qenë e detyruar të bëj hapa pas dhe të imponojë një bllokim të ri në Leicester, qyteti...

Shqipëri : Janë regjistruar 45 raste të reja me covid-19 dhe 2 vdekje në 24 orët e fundit

Në përditësimin e sotëm, ku u bënë me dije rastet e reja të infektimeve në vend, ministria e Shëndetësisë konfirmoi se kanë...

Morali i besimtarit

https://youtu.be/FGoO5P2gI8w Pas librit tim të parë, i cili mban titullin Adhurimet e besimtarit...

Muhamed Sytari – Kur robërit e mi të pyesin për mua unë jam afër!

Klikoni në linkun e mëposhtëm:

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosovë : Vdesin edhe 6 persona në QKUK nga Covid-19

Qendra Klinike Universitare e Kosovës, përkatësisht klinikat e saj ku po trajtohen pacientët e prekur nga Covid-19 kanë njoftuar se gjatë ditës...

Hoti u bën thirrje grupeve parlamentare të mbajnë seancën për rishikim të buxhetit

Kryeministri Avdullah Hoti, u ka bërë thirrje grupeve parlamentare dhe deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të gjendet një formë për mbajtjen...

Eurostat: Në dy muaj 140 mijë viktima, të përqendruara në 50 rajone

Sipas ‘Eurostat’, në vetëm dy muaj janë regjistruar 140 mijë viktima nga infeksioni I koronavirusit, të gjitha të përqendruara kryesisht në 50...

Irani merr një vendimin ndryshe për maskat , 2500 infeksione të reja

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani deklaroi se të gjithë iranianët që nuk mbajnë maska, nuk do të kenë qasje në shërbimet shtetërore...

Australi, autoritetet fusin në karantinë 3000 banorë të Melburn-it

Përballë ringjalljes së infeksioneve të reja të shkaktuara nga Covid, në Melburn, në Australi, rreth 3000 persona i janë nënshtruar masave të...