Padia e Ramës ndaj Haradinajt/ Vasili: Turp historik dhe damkë tradhëtie, që do ta shoqërojë gjithë jetën

Mos i humb

Nga akuza për drogë tek mashtrimi, kush janë 3 personat e ekstraduar sot në Shqipëri

Tre shqiptarë, të dënuar për vepra të ndryshme penale, janë ekstraduar sot në vendin tonë. Burime zyrtare bënë me dije se si...

Gjermania merr kryesimin e Presidencës së BE

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me kryesimin e Presidencës së Bashkimit Europian nga Gjermania.

Meta: Përsëris thirrjen për Qeverinë për të garantuar me përgjegjësi dhe transparencë masat mbrojtëse për mjekët

Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një postimi në facebook, pas lajmit se mjeku Arjan Pushi, i prekur nga COVID-19 ka ndërruar...

Gjermania: Për shkak të pandemisë s’mund të hyjnë shtetas nga Shqipëria, Kosova dhe Serbia

Shtetas nga njëmbëdhjetë vende që nuk janë pjesë e BE-Së mund të hyjnë në Gjermani nga e enjtja pa kufizime.

“Tradhëti!” Kështu e konsideron nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, padinë e kryeministrit Edi Rama ndaj Ramush Haradinajt.

Sipas Vasilit, Vuçiç nuk e njeh Reçakun dhe Rama ndërsa perkujtohet kjo masakër padit Haradinajn që ka derdhur gjak për Kosovën.

“Tradhëtia: Ndërsa perkujtohet Reçaku Rama padit Haradinaj!

Edi Rama kryeministri i shtetit amë Shqipërisë tradhëtisht dhe pabesisht padit luftëtarin Ramush Haradinaj.

Vuçiç nuk e njeh Reçakun dhe Rama ndërsa perkujtohet Reçaku padit Haradinajn që ka derdhur gjak për Kosovën.

Rama dhe Vuçiç dy pjesë të së njëjtës gjëje.

Turp historik,damkë tradhëtie, që do ta shoqërojë gjithë jetën kjo është për Edi Ramën padia, që vetem i merr të keqen Ramushit!”, shkruan Vasili.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Kosovë : Vdesin edhe 6 persona në QKUK nga Covid-19

Qendra Klinike Universitare e Kosovës, përkatësisht klinikat e saj ku po trajtohen pacientët e prekur nga Covid-19 kanë njoftuar se gjatë ditës...

Hoti u bën thirrje grupeve parlamentare të mbajnë seancën për rishikim të buxhetit

Kryeministri Avdullah Hoti, u ka bërë thirrje grupeve parlamentare dhe deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të gjendet një formë për mbajtjen...

Eurostat: Në dy muaj 140 mijë viktima, të përqendruara në 50 rajone

Sipas ‘Eurostat’, në vetëm dy muaj janë regjistruar 140 mijë viktima nga infeksioni I koronavirusit, të gjitha të përqendruara kryesisht në 50...

Irani merr një vendimin ndryshe për maskat , 2500 infeksione të reja

Presidenti i Iranit, Hassan Rohani deklaroi se të gjithë iranianët që nuk mbajnë maska, nuk do të kenë qasje në shërbimet shtetërore...

Australi, autoritetet fusin në karantinë 3000 banorë të Melburn-it

Përballë ringjalljes së infeksioneve të reja të shkaktuara nga Covid, në Melburn, në Australi, rreth 3000 persona i janë nënshtruar masave të...