Pamje nga vendngjarja/ Makina përplas biçikletën, plagoset i riu në Vlorë (Video)

31
0

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Në aksident është përfshirë një makinë dhe një biçikletë, ndërsa raportohet se një djalë i ri ka mbetur i plagosur rëndë.

Gazetari i “BalkanWeb” Enrik Mehmeti raporton se i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ku dhe po merr trajtimin e duhur mjekësor. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here