Pas Dritan Dajtit, “Niçja” i Durrësit ‘zbarkon’ në qendër të Tiranës

Mos i humb

“Irani nuk e fillon luftën, por i jep mësim atyre që e bëjnë këtë”

Zarif në një deklaratë i është përgjigjur presidentit amerikan Donald Trump i cili ka akuzuar Iranin për planifikimin e një sulmi kundrejt...

Conte mesazh të forte BE-së: Italia iu tronditi ndërgjegjen!

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte, i ka kthyer përgjigje Presidentes së Komisionit Evropian, Ursula Von der Leyen, e cila një ditë më...

Numri i të shëruarve në mbarë botën nga COVID-19 ka tejkaluar shifrën 200.000

Numri i personave të shëruar në mbarë botën nga koronavirusi i ri (COVID-19) ka tejkaluar shifrën 200 mijë. Sipas...

Siri, muajin e kaluar humbën jetën 145 civilë

Rrjeti Sirian për të Drejtat e njeriut (SNHR) njoftoi se gjatë sulmeve dhe konflikteve të përjetuara gjatë muajit mars në Siri humbën...

Pa Dritan Dajtit, Një tjetër i burgosur ka përfunduar në dyert e spitalit i shoqëruar me masa të rrepta policore. Bëhet fjalë për Altin Avdylajn, vëllain e kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylaj, i cili ndodhet pas hekurave për trafik droge.

I njohur si Niçja, Altin Avdylaj ‘mori famë’ nga përgjimet e Dosjes 339 për manipulim të zgjedhjeve parlamentare në Durrës. Përgjimet terguan se ai komunikonte me ish kryebashkiakun e Durresit, Vangjush Dako.

Avdylaj është shoqëruar nga efektivët në Poliklinikën e Specialiteteve nr. 3, e cila ndodhet në qendër të kryeqytetit, raporton “tirananews” që ka publikuar dhe foto.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

SHBA, numri i të vdekurve nga COVID-19 tejkalon shifrën 11.000

Sipas të dhënave të Universitetit amerikan Johns Hopkins, numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në SHBA është rritur në...

Italia raporton 604 vdekje nga COVID-19, ulet numri i infektimeve

Italia ka njoftuar 604 raste të reja të vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar numrin e përgjithshëm të vdekjeve...

Turqi, numri i vdekjeve nga COVID-19 rritet në 725

Turqia ka konfirmuar mbi 76 raste të vdekjeve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në 24 orët e fundit, duke e çuar në 725...

Kontingjenti i parë me ndihma mjekësore nga Turiqa mbërrin nesër në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, përmes një njoftimi zyrtar, ka bërë të ditur se të mërkurën më 8 prill 2020, në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem...

COVID-19: Pas 76 ditëve Kina heq bllokimin në Wuhan

Pas 76 ditëve Kina ka hequr bllokimin në qytetin Wuhan, që ishte imponuar për të luftuar pandeminë e koronavirusit të ri (COVID-19).