“Për 6 vjet Shqipërinë e kanë braktisur 1.1 milionë shqiptarë”, Kryemadhi: Rama fajtor politik për situatën

Mos i humb

Rusia ka regjistruar 6611 raste të reja të infeksionit

Në 24 orët e kaluara, Rusia ka regjistruar 6.611 raste të reja të koronavirusit. Sipas autoriteteve, numri i përgjithshëm...

SSD më e madhe në botë që kushton mijëra dollarë

SSD më e madhe në botë ka çmimin e saj dhe kjo tani është njoftuar zyrtarisht për herë të parë.

Shqipëri : Është rritur sërisht numri i të infektuarve nga covid-19 , janë regjistrur 2 vdekje dhe 90 raste të reja gjatë 24 orëve...

Vijon të rritet frikshëm numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri, ku gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një tjetër...

PD : S’jemi kundër diskutimit për sistemin.

PD ka reaguar lidhur me deklaratën e kryeministrit Edi Rama i cili ftoi për një tryezë tre palëshe sa i takon arritjes...

Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi e ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24” tha se për 6 vjet Shqipërinë e kanë lënë 1.1 milionë shqiptarë.

Kryemadhi theksoi se kjo vjen për shkak të politikave degraduese të Edi Ramës. Ajo shtoi se Rama është fajtor politik për situatën.

Monika Kryemadhi: Çfarë po bën Ministrja e Arsimit që nuk di se ku jeton. Çfarë pret nga ministri i Jashtëm që urdhëron me kushedi sa para. Çfarë mund të presësh nga ministri i Financave ku nuk sheh dot gjendjen e të ardhurave. Cila është përgjegjësia për këta njerëz.

Unë mund të kem 1000 të zezat për Fatmir Xhafajn, Ditmir Bushatin etj por ata janë transparentë. Ditmir Bushatin unë e kam çuar në PS. Nuk e mohoj, Ditmir Bushati është socialist. Por këta të tjerët nuk janë socialistë. Për 6 vjet ke mbi 1 milionë shqiptarë që kanë ikur. Problemi është që kush ka përgjegjësi këtu. Edi Rama është fajtor, se Rama tha a doli llogaritja atje në Dibër për shit-blerje votash.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Erdoğan: Më 24 korrik do të falet namazi i xhumasë në Ajasofja

Në një fjalim drejtuar kombit, presidenti Erdoğan komentoi statusin e ri të Ajasofjas, e cila u përdor si një muze në dekadat...

Hajdari flet me gjuhën e Ramës, i nxjerr videon e dytë Lulzim Bashës

Teksa kishte dalë në një konferencë për mediat, pas vendimit për ndryshime kushtetuese, që sjellin hapjen e listave dhe heqjen e koalicioneve...

Australi: Humb jetën 17-vjeçari, u sulmua nga një peshkaqen

Një djalë adoleshent vdiq nga një sulm i një peshkaqeni ndërsa po lundronte në brigjet lindore të Australisë, tha policia të Shtunën,...

Turqia neutralizon 8 terroristë të PKK-së në veri të Irakut

Ministria turke e Mbrojtjes njoftoi se në kuadër të operacionit “Kthetra-Tigri” u neutralizuan 8 pjesëtarë të organizatës terroriste të PKK-së në veri...

Liria e fesë në botë sërish e rëndësishme për BE-në

Respektimi i lirisë fetare është tregues i rëndësishëm për vlerësimin e konsolidimit të demokracisë dhe vendimi i BE-së për të ngarkuarin e...