Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur

Mos i humb

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Ankara, përkujtohen njerëzit që kanë humbur jetën në masakrën Hoxhali

Në kryeqytetin Ankara u mbajt një ceremoni përkujtimore me rastin e 28-vjetorit të Masakrës Hoxhali AA). Programi i organizuar...

Gjermani, numri i lënduarve nga përplasja e makinës rritet në 52

Numri i personave të lënduar një ditë pasi makina u përplas me një grup njerëzish gjatë paradës së karnavalit në shtetin qendror...

LG V60 ThinQ 5G lansohet zyrtarisht me ekran të dyfishtë

LG kanë qenë të qëndrueshëm në shtytjen e aksesorit Dual Screen për mjaft kohë, pasi prodhuesi Korean nuk ka ende pajisje të...

Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër.

Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. “BalkanWeb” mëson se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Fërgesë e Ngrohtë me Gjizë e Hudhra

Fërgesa është padyshim një nga traditat më të hershme të kuzhinës shqiptare. E gatuar në mënyra të ndryshme në...

Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Fjala është për omëletën e shpejtë nga të bardhët e vezëve, përgatitja e së cilës zgjat afro dhjetë minuta

Huawei ka prezantuar P40 Lite në heshtje dhe fshehtësi

Huawei do të prezantojë serinë e saj të re P40 në Paris më 26 mars. Sidoqoftë, Huawei po sjell tashmë P40 Lite...

“Përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por bashkësisë ndërkombëtare”

Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë porositi se përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por tërë bashkësisë ndërkombëtare...