Pëson arrest kardiak pasi del nga uji, ndërron jetë pushuesi 64-vjeçar në Durrës

Mos i humb

Kapet i riu nga Afganistani në dalje të Pogradecit, ç’po kurdiste në “Benz” bashkë me një shqiptar

Policia e Korçës vijon operacionin “Perimetri”, ku së fundi ka goditur një  tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e dhënies ndihmë shtetasve...

Kali i pret rrugën makinës, aksidentohet për vdekje 70 vjeçari

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në aksin Korçë-Bilisht. Viktima e këtij aksidenti është shtetasi Hekuran Ramo, 70...

Studimi i ri: Titaniku nuk mund të jetë fundosur nga një ajsberg

Një studim i ri ka treguar se dielli ka një bërthamë që digjet në miliona gradë, dhe shpesh në sipërfaqen e tij...

“Shqiponjat”, FNSH-ja dhe RENEA aksion në gjithë Shqipërinë/ Arrestohen 20 persona në 24 orët e fundit, 4 në kërkim

Vijon në të gjithë vendin zbatimi i planit operacional ku janë angazhuar të gjitha Drejtoritë Vendore të Policisë, forca e posaçme “Shqiponjat”,...

Një 64-vjeçar ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar arrest kardiak në plazhin e Durrësit.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, ku viktimë është shtetasi Sh. Xh.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në lagjen nr.13, Durrës, tek “Shtëpia e Pushimit e Ministrisë së Brendshme”, shtetasi Sh.Xh., 64 vjeç, banues në Patos, pasi ka dal nga uji nuk është ndjerë mirë dhe dyshohet se ka pësuar arrest kardiak, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Republikanët sigurojnë votuesit amerikanë për tranzicion paqësor të pushtetit

Republikanët kanë reaguar me vendosmëri ndaj refuzimit të presidentit amerikan, Donald Trump, për t’u deklaruar rreth transferimit të pushtetit në mënyrë paqësore...

EULEX në aksion, bastisen zyrat e OVL-UÇK

Policë të armatosur të EULEX janë parë teksa kanë hyrë në zyrat e Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtrare të...

Paris, sulm me thikë pranë “Charlie Hebdo”, plagosen 4 persona

Një person i armatosur me thikë ka sulmuar disa persona mëngjesin e së premtes në vendin ku më parë ndodheshin zyrat e...

“Jam dakord me Ilir Metën”, reagon Rama: Sa mirë do kishte qenë sikur ta kishte mbrojtur Valbonën si Vjosën kur ishte zv.shef i qeverisë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Ilir meta për Lumin Vjosë, ku ky i fundit theksoi se e ardhmja...

Kosovë / Dështon për herë të tretë votimi i projektligjit për rimëkëmbje ekonomike Covid-19

Kuvendi i Kosovës ka dështuar për herë të tretë të votojë në lexim të parë Projketligjin për Rimëkëmbje ekonomike Covid-19.