Ballina Shqipëria Rama: Lulëzimi luajti me bllofin e ditëziut “Babale”

Rama: Lulëzimi luajti me bllofin e ditëziut “Babale”

94
0

Me anë të një statusi në prifilin e tij në “Facebook”, Kryeministri Rama ka reaguar duke publikuar edhe një video rrëfim të gazetarit Jetmir Olldashi.

Kryeministri ka bërë ironi me këtë material dhe me personazhet e tij.

“Se këtu në vendin tim edhe kungulli ka kuptim!”, vjershëronte i madhi Këthe Spiri. Sinqerisht pyes veten këtë herë nëse Lulëzimi dhe shqupatarët e tij, janë të dëshpëruar e të pacipë si ngahera apo u është djegur edhe siguresa e mendjes, që vajtën deri në pikën ku luajnë publikisht një bllof kaq skandaloz si ky i këtij ditziut Babale me këtë gazetarin Jetmir?”, shkruan Kryeministri Rama./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here