Recetë e mrekullueshme çaji që pastron mushkëritë!

182
0

Frymëmarrja e duhur është thelbësore për një shëndet të mirë. Për një frymëmarrje të shëndetshme, duhet të mbrohen mushkëritë.

Produktet e çajit të lëvozhgës së arrës

5 copë lëvozhgë arre

1 gotë ujë

Përgatitja

Produktet e mësipërme zieni për 5 minuta dhe konsumoheni pasi ta keni kulluar.

Dobitë

Pastron gjakun,

Është e dobishme për kollën,

Është e dobishme për astmën

Është efektive kundër ftohjes,

Nëse është përgatitur me gjethe arre largon puçrrat,

Forcon trupin dhe vret mikrobet.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here