Ballina Teknologji Ronaldo blen automjetin më të fuqishëm në botë!

Ronaldo blen automjetin më të fuqishëm në botë!

38
0

Cristiano Ronaldo është i njohur për atë se i pëlqejnë veturat e shpejta dhe askush nuk çuditet se ai është bërë ambasador i Bugattit.

Ai ka blerë një veturë të kësaj marke me fuqi prej 1.500 kuaj fuqi, të cilën e ka zbukuruar me shenjën CR7.

Futbollisti i Real Madridit për këtë veturë ka paguar hiq më pak se 2.6 milionë euro./Kosova Post/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here