Home Bota Shembet hoteli gjigant në SHBA, pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në...

Shembet hoteli gjigant në SHBA, pamjet e tmerrit kur njerëzit vrapojnë në rrugë

132
0
SHARE

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në SHBA, teksa ndërsa e hotelit “Hard Rock”, në qendër të Nju Orliwnsit, është shembur, duke plagosur disa persona.

Mediet botërore kanë publikuar pamjet e tmerrshme të shembjes së hotelit gjigant, ndërsa shihet momenti kur njerëzit vrapojnë të tmerruar.

Hoteli po i nënshtrohej disa punimeve për t’u modifikuar tërësisht, por gjërat nuk kanë shkuar sipas planit dhe gjithçka është kthyer në rrënoja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here