Shënohet viktima e tretë nga koronavirusi në Maqedoninë Veriore

Mos i humb

Çavuşoğlu: Anija sizmike turke u kthye për mirëmbajtje, nuk ka ndryshim të planeve kërkimore

Ministri i Jashtëm i Turqisë,Mevlüt Çavuşoğlu, tha se anija eksploruese sizmike e vendit që operon në Mesdheun Lindor është kthyer për t’u...

Mos i prek punëtorët”, naftëtarët mblidhen para MIE, policia ndërhyn për të shpërndarë protestën

Ashtu sikundër paralajmëruan një ditë më parë, naftëtarët e Ballshit janë mbledhur sot për të protestuar para MIE. Ata...

Meta letër KED-së: Situatë e papranueshme, problematikat e shfaqura mbartin rrezikun që të vonojnë apo të cënojnë produktin

Presidenti i Republikës, Meta i është drejtuar sot përmes një shkrese Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Këshillit të Lartë Gjyqësor, Kuvendit të...

Bardhi: Rama ka dështuar me luftën kundër krimit. Rendi dhe siguria prioritet kryesor për qeverinë e re të PD

PD ka reaguar përmes sekretarit të Përgjithshëm, Gazmend Bardhi lidhur me gjendjen e kriminalitetit në vend. Në një deklaratë për mediat nga...

Shënohet viktima e tretë nga Virusi Korona në Maqedoninë Veriore.

Gruaja nga fshati Ballancë e Qendër Zhupës ndërroi jetë pasditen e së mërkurës.

Pacientja tani më e ndjerë Alije Mustafa ishte e para e prekur në atë zonë, e cila së bashku më bashkëshortin e saj të infektuar ishin kthyer nga Italia.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Maskat transparente dhe ato me valvule, të rrezikshme për përhapjen e coronavirusit

Njerëzit që mbajnë maska plastike në fytyrë, ose edhe ato që janë të pajisura edhe me një valvul, mund të shpërndajnë spërkla...

Danimarka shtrin kufizimet antiCOVID-19 në të gjithë vendin! Rekord infeksionesh në Holandë

Danimarka do të shtrijë kufizimet antiCOVID-19, tashmë të vendosura në zonën e Kopenhagës, në të gjithë vendin dhe do të vendosë masa...

Vazhdon të rritet bilanci i viktimave nga COVID-19 në Indi, Brazil dhe Meksikë

Për shkak të koronavirusit të ri (COVID-19) në 24 orët e fundit në Indi janë shënuar 1.247 vdekje, në Brazil 858, ndërsa...

Kryevirologu amerikan gati të vërë bast: Vaksina e sigurt në nëntor, por nuk përjashtohet edhe në tetor

Kryevirologu amerikan Anthony Fauci është gati të vërë bast për një vaksinë efektive që do të jetë gati në nëntor ose dhjetor...

Facebook akuzohet se “po i vëzhgon” përdoruesit e Instagram-it përmes kamerave

Facebook Inc. përsëri po paditet për gjoja spiunim në përdoruesit e Instagram, këtë herë përmes përdorimit të paautorizuar të kamerave të tyre...