Shkodër, gjenden një person i vrarë dhe një makinë e djegur

615
0

Një person i pajetë është gjetur në lagjen Livade, në periferi të qytetit të Shkodrës.

Bëhet fjalë për shtetasin Arjan Ferracaku, i cili dyshohet se është ekzekutuar me armë zjarri.

Shumë pranë trupit të viktimës, është gjetur edhe një automjet i djegur.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të policisë dhe hetuesisë, të cilët po punojnë për të mbledhur prova dhe zbardhur krimin e rëndë./Top Channel/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here