Skandal në karburant, makina mbushet me ajër, jo me naftë (Video)

319
0

Nje video e publikuar ne rrjetet sociale tregon se si abuzohet me furnizimin me karbuarant.

“VIDEO SKANDALOZE. Shikoni se si makinat mbushen me ajer dhe jo karburant”, thuhet ne postimin e shperndare ne rrjetet sociale, shoqeruar nga video me poshte.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here