SSD më e madhe në botë që kushton mijëra dollarë

Mos i humb

S’ka turizëm! Udhëtimet me Greqinë nuk hapen deri më 15 gusht

Athina Zyrtare njoftoi se të gjitha fluturimet midis Greqisë dhe Shqipërisë, si dhe Maqedonisë Veriore nuk do të rifillojnë të paktën deri...

OBSH-ja i kërkon Rusisë të respektojë udhëzimet për prodhimin e vaksinave

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) i kërkoi Rusisë të ndiqte udhëzimet e përcaktuara për prodhimin e vaksinave të sigurta dhe efektive.

Irani: Perëndimi duhet të ndalojë së financuari terroristët

Ministri i Jashtëm i Iranit, Javad Zarif, fajësoi SHBA-në dhe Evropën për financimin dhe mbrojtjen e terroristëve pas arrestimit të udhëheqësit të...

I vuri zjarrin një zone të pyllëzuar, arrestohet në flagrancë 57-vjeçari

Policia Pukë, pasi ka marrë njoftim në sallën e komandimit se kishte rënë zjarr në një sipërfaqe pyjore, në fshatin Lumardhë, Bashkia...

SSD më e madhe në botë ka çmimin e saj dhe kjo tani është njoftuar zyrtarisht për herë të parë.

Çmimi i SSD më të madh në botë u publikua në faqen e saj të internetit dhe është e lehtë për t’u krahasuar atë me prodhuesit e produkteve të tjera ose edhe makinave.

SSD 50 TB kushton 12,500 dollarë ndërsa versioni 100 TB kushton 40,000 dollarë.

ExaDrive vjen me një garanci pesë-vjeçare.

Me një fjalë, nëse jeni duke kërkuar një “përbindësh SSD”, atëherë Samsung ofron një zgjidhje për ju.

Këto pajisje pritet të dalin shumë shpejtë në treg.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

​303 raste të reja me COVID-19 dhe 9 të vdekur në Bullgari

Autoritetet shëndetësore në Bullgari kanë konfirmuar 303 raste të tjera të koronavirusit në 24 orët e kaluara, nga 5,701 testuar, sipas të...

Detyrimi i maskave, francezët hezitojnë, Parisi do të aplikojë mbajtjen e maskave në lagje të caktuara

Franca, Spanja, Greqia janë tri vende evropiane që po raportojnë një shpërthim të pandemisë brenda kufijve të tyre pas lehtësimit të karantinës...

Gjermani: Nga e shtuna, testimi i detyruar i të ardhurve nga zonat me rrezik

Në luftën kundër përhapjes së virusit të koronës, udhëtarët nga zonat e përcaktuara ndërkombëtarisht si të rrezikshme që vijnë në Gjermani, do...

Rritet përhapja e Covid19 në Evropë, frikë për një izolim të dytë

Teksa Spanja, Franca dhe Greqia përjetojnë një rritje të theksuar të numrit të të infektuarve nga Covid19, janë shtuar shqetësimet për një...

Austria sërish me numër të lartë të rasteve të reja

Në Austri, pas pesë ditësh me radhë, numri i rasteve të reja me koronavirus përsëri ka arritur në shifra të larta, pasi...