Ballina Kosova Takohen Jahjaga dhe Hillary Clinton

Takohen Jahjaga dhe Hillary Clinton

102
0

Ish presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, ka njoftuar përmes Facebook-ut se është takuar me ish-sekretaren amerikane të shtetit, njëherësh ish kandidate për kryetare të SHBA-ve, Hillary Clinton.

“Një takim i shkëlqyer me miken time, ish Sekretaren amerikane të Shtetit, znj. Hillary Clinton. Përgjithmonë falënderuese për lidershipin e saj”, shkruan Jahjaga në mbishkrimin e fotografive të publikuara me Clinton./Kosova Post/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here