Tiranë/ Po riparonte rrjetin e internetit, 30-vjeçari bie në kontakt me rrymën elektrike

Mos i humb

Kosova me më së paku të prekur me Covid-19 në rajon, prin Serbia

Republika e Kosovës po del të jetë vendi me më së paku persona të infektuar më koronavirus në rajon.

Xhepi apo shëndeti? Lirimi i masave shtrëngues rrezikon të shpërthejë në masë CoVid-19 në Shqipëri

Teksa në Shqipëri numri i viktimave të shkaktuara nga koronavirusi ka shkuar në 18, ndërsa të prekur deri më tani janë 333,...

Shtëpia e Bardhë: Askush nuk mund t’i afrohet Trump-it pa bërë testin për COVID-19

Kushdo që i afrohet Presidentit të SHBA-së Donald Trump ose nënpresidentit Mike Pence do t'i nënshtrohet testimit për koronavirusin e ri (COVID-19),...

Qeveria ndan pako mbështetëse për mësimin online, të angazhuarit do të përfitojnë deri në 300 euro në muaj

Qeveria në mbledhjen e sotme ka miratuar Vendimin për Pakon Mbështetëse për realizimin e mësimit në distancë. Kjo pako përmban masat në...

Gjatë pasdites, në rrugën “Demokracia”, Tiranë, teksa po riparonte rrjetin e internetit, një 30-vjeçar ra në kontakt me rrymën dhe për pasojë ka rënë nga lartësia duke marrë dëmtime dhe djegie.

Mësohet se shtetasi me iniciale V.N ka marrë dëmtime dhe djegie.

Të riut i është dhënë ndihma e parë dhe u transportua në spital për ndihmë mjekësore të specializuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

*Lajmi mbetet në përditësim

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Itali, konfirmohen 681 vdekje të reja nga COVID-19

Italia ka raportuar 681 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar në 15.362 numrin e përgjithshëm të vdekjeve...

Apeli i ri i IKShP-së: E kemi ende situatën nën kontroll, ju lutem rrini në shtëpi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka lëshuar një apel tjetër sa i përket gjendjes me koronavirusin në Kosovë, specifikisht respektimit të masave...

Kosova me më së paku të prekur me Covid-19 në rajon, prin Serbia

Republika e Kosovës po del të jetë vendi me më së paku persona të infektuar më koronavirus në rajon.

Publikohet një sondazh që Vetëvendosjes e vë të parën me 52%

Nga Vetëvendosje po janë shumë optimistë sa i përket mundësisë së organizimit të zgjedhjeve të reja, dhe rezultatit që do të merrte...

Vdes në punë saldatori i pusit të naftës në Kuçovë, arrestohet shefi i ndërmarrjes

Një saldator i moshës 60-vjeçare ka humbur jetën ditën e djeshme teska punonte në një pus nafte në Kuçovë.