Tribuna e mbajtur në Xhaminë e Wetzikonit për Isran dhe Miraxhin

Mos i humb

Greqia : Nis nga 1 qershori fushatë vaksinimit.

Organizmi grek i kontrollit të barnave EOF, ka dhënë dritën jeshile për vaksinimin vullnetar kundër tuberkulozit që prej datës 1 qershor.

MSH: Konfirmohen 23 raste të reja me koronavirus

Vijon të jetë i lartë numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë.

Komisioni i Venecias vendos datën e sesionit plenar,

Pas ndërprerjes për shkak të pandemisë së koronavirusit, Komisioni i Venecis do të mblidhet në qershor. Komisioni i Venecias ka caktuar datat...

Thyen punishten e mermerit dhe vodhën vegla pune me vlerë të konsiderueshme, pranga 4 të rinjve në Tepelenë

Policia e Gjirokastrës ka zbardhur dhe dokumentuar vjedhjen me thyerje në një punishte mermeri, të ndodhu më 20 maj të këtij viti,...

Tribuna e mbajtur në Xhaminë e Wetzikonit për Isran dhe Miraxhin.

- ISLAMSHOP.CH -
- ISLAMSHOP.CH -

Të fundit

Meksikë, 371 vdekje nga koronavirusi në 24 orët e fundit

Meksika konfirmoi 371 vdekje të reja nga koronavirusi i ri (COVID-19), duke e çuar në 9.415 numrin e përgjithshëm të viktimave

Ambasada amerikane: Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj

Reformat e suksesshme në drejtësi mbështeten te gjyqtarët e rinj, shprehet Ambasada e SHBA-së në Shqipëri. Ambasada amerikane thotë...

Si u sekuestruan 195 kg kanabis në një kamion në Kapshticë, 4 në pranga

Policia e Korçës ka zbardhur dhe dokumentuar skemën e ngjarjes së sekuestrimit të 195 kg kanabis, vë në pranga 4 shtetas dhe...

Këshilli Politik mblidhet sërish sot në orën 17:00

Takimi i radhës i grupit negociator për reformen zgjedhore do të zhvillohet sot në ora 17:00 tek Pallati Kongreseve.

Përmirësoni tretjen me vaj ulliri – 4 kura natyrale që mund t’i përgatisni në shtëpi

Problemet me stomakun , fryrja apo dhimbja e bakut janë simptoma që ju ndikojnë jetën e përditëshme. Këto probleme...