Vetëvendosje do ta ketë numrin 126 në zgjedhjet e 6 tetorit

Mos i humb

Si të kuptoni nëse dikush ka hapur email-in që i keni dërguar

Për dallim nga mesazhet me tekst, të cilat vijnë me njoftimin kur lexohet mesazhi, të dish nëse një person ka lexuar apo...

Pezullohet reforma arsimore në Kamenicë, në dy fshatra rinis procesi mësimor

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Hykmete Bajrami, së bashku me kryetarin e Komunës së Kamenicës, Qëndron Kastrati, kanë mbajtur konferencë...

Durrës/ Moti i keq, vonesa në nisjen e trageteve

Dy tragetet e linjës Durrës – Bari, të cilët nuk mundën të lundronin natën e kaluar drejt destinacionit për shkak të erës...

Qeveria libiane: EBA dërgoi 100 dërgesa me armë tek Haftari

Emiratet e Bashkuara Arabe (EBA) që nga muaji i kaluar kanë dërguar rreth 100 dërgesa armësh për komandantin renegat libian Khalifa Haftar,...

Lëvizja “Vetëvendosje” në zgjedhjet e 6 tetorit do ketë numrin 126. Këtë numër e terhoqi përfaqêsuesi i Vetëvendosjes në hedhjen e shortit për numrat garues në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

- Reklamë -
- Reklamë -

Të fundit

A Është e Dëmshme Kërcitja e Kockave

Për shumë njerëz një nga gjërat e para që bëjnë sapo zgjohen nga gjumi është kërcitja e kockave dhe tërheqja e trupit.

Fërgesë e Ngrohtë me Gjizë e Hudhra

Fërgesa është padyshim një nga traditat më të hershme të kuzhinës shqiptare. E gatuar në mënyra të ndryshme në...

Omëletë e bardhë e shpejtë me dy lloje djathërash: Kafjall i përsosur i cili ju shkrihet në gojë!

Fjala është për omëletën e shpejtë nga të bardhët e vezëve, përgatitja e së cilës zgjat afro dhjetë minuta

Huawei ka prezantuar P40 Lite në heshtje dhe fshehtësi

Huawei do të prezantojë serinë e saj të re P40 në Paris më 26 mars. Sidoqoftë, Huawei po sjell tashmë P40 Lite...

“Përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por bashkësisë ndërkombëtare”

Ministria e Punëve të Jashtme e Gjermanisë porositi se përgjegjësia humanitare në Idlib nuk i takon vetëm Turqisë, por tërë bashkësisë ndërkombëtare...